Jalgpall |
Poola noorteliiga |
03/28 11:00 |
Lech Poznań U19 v Zagłębie Lubin U19
|
|
3-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
Tedeón v Racing Rioja CF
|
|
0-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
CD Calahorra B v Varea
|
|
0-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
River Ebro v Haro Deportivo
|
|
0-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
Berceo v Anguiano
|
|
0-2
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
Oyonesa v Alberite
|
|
7-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 16. alagrupp |
03/28 11:00 |
FC La Calzada v UD Logroñés B
|
|
0-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 11. alagrupp |
03/28 11:00 |
Binissalem v SD Portmany
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 10. alagrupp |
03/28 11:00 |
Atlético Espeleño v La Palma CF
|
|
1-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 10. alagrupp |
03/28 11:00 |
Cabecense v Pozoblanco
|
|
1-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 10. alagrupp |
03/28 11:00 |
Cartaya v CD Utrera
|
|
1-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 12. alagrupp |
03/28 11:00 |
Arucas CF v Tenerife B
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 1. alagrupp |
03/28 11:00 |
CD Estradense v Pontevedra B
|
|
2-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 1. alagrupp |
03/28 11:00 |
Gran Peña v Atletico Arteixo
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 15. alagrupp |
03/28 11:00 |
Beti Kozkor KE v Bidezarra
|
|
1-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 14. alagrupp |
03/28 11:00 |
Castuera v Calamonte
|
|
3-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 6. alagrupp |
03/28 11:00 |
Elche Ilicitano v Villarreal C
|
|
3-0
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 7. alagrupp |
03/28 11:00 |
CD Colonia Moscardo v Collado Villalba
|
|
0-3
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Luarca CF v CD Colunga
|
|
0-3
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 1. alagrupp |
03/28 11:00 |
Polvorín v UD Ourense
|
|
4-2
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 7. alagrupp |
03/28 11:00 |
Pozuelo Alarcón v Torrejón
|
|
0-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Lealtad v Urraca CF
|
|
2-1
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 1. alagrupp |
03/28 11:00 |
Rapido Bouzas v Viveiro CF
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 8. alagrupp |
03/28 11:00 |
Villaralbo v Burgos Promesas
|
|
1-2
|
|
Korvpall |
Hispaania liiga - naised |
03/28 11:00 |
Club Jairis - naised v Bembibre - naised
|
|
73-48
|
|
Saalijalgpall |
Hispaania Segunda División |
03/28 11:00 |
Colo Colo Zaragoza v Leganés
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Taani Danmarksserien - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Skjold v Glostrup FK
|
|
0-3
|
|
Jalgpall |
Taani Danmarksserien - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Karlslunde IF v Slagelse
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Taani Danmarksserien - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Ringsted IF v Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Taani Danmarksserien - 2. alagrupp |
03/28 11:00 |
Frederikssund IK v VB 1968
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Angle Park |
03/28 10:58 |
Angle Park - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Hobuste võiduajamine |
Argentan |
03/28 10:56 |
Argentan (6. jooks) v
|
|
View
|
|
Korvpall |
FIBA 3x3 Aasia karikas - naised |
03/28 10:55 |
India 3x3 - naised v Indoneesia 3x3 - naised
|
|
20-13
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
03/28 10:55 |
Mykola Kulynych v Oleh Martynenko
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF M15 Sharm El Sheikh |
03/28 10:55 |
Marek Gengel v Ben Jones
|
|
6-4,6-2
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Hobart |
03/28 10:55 |
Hobart - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Lauatennis |
WTT Feeder Otočec - MP - kval |
03/28 10:55 |
Naumi/Olah v Kolodziejczyk/Ursu
|
|
3-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:54 |
Newcastle (BlackStar98) Esports v Sevilla (Upcake22) Esports
|
|
3-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:54 |
AC Milan (Flewless_phoenix) Esports v Galatasaray (FEARGGWP) Esports
|
|
1-1
|
|
Hurtade võiduajamine |
Nottingham |
03/28 10:54 |
Nottingham (12. jooks) v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
03/28 10:50 |
MIL Bucks (MIST) Esports v MEM Grizzlies (THA KID) Esports
|
|
79-83
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:50 |
Germany (Bomb1to) Esports v England (Jekunam) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:50 |
Argentina (dm1trena) Esports v Portugal (lowheels) Esports
|
|
1-1
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
03/28 10:50 |
Simon Matousch v Vaclav Nykl
|
|
3-2
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
03/28 10:50 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v LA Clippers (Lalkoff) Esports
|
|
66-71
|
|
Tennis |
ITF W15 Sharm El Sheikh |
03/28 10:50 |
Talia Neilson Gatenby v Karola Patricia Bejenaru
|
|
3-6,3-6
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
03/28 10:50 |
Vitalii Mukhin v Andrii Kurtenko
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF M25 Trnava |
03/28 10:50 |
Loic N Tenguere v Robin Bertrand
|
|
6-7,2-6
|
|
Hobuste võiduajamine |
Vaal (SA) |
03/28 10:50 |
Vaal (SA) (9. jooks) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M25 Santa Margherita |
03/28 10:50 |
Carlo Alberto Fossati v Nino Serdarusic
|
|
3-6,2-6
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Sandown Par |
03/28 10:49 |
Sandown Park - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
Sheffield |
03/28 10:47 |
Sheffield (12. jooks) v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Mandurah |
03/28 10:46 |
Mandurah - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:45 |
France (Adriano) Esports v England (Walter) Esports
|
|
3-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:45 |
Italy (Odin) Esports v Argentina (Obelix) Esports
|
|
3-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:45 |
Lens (VanGogh) Esports v Monaco (Leonardo) Esports
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:45 |
Marseille (Andrew) Esports v Nice (Palas) Esports
|
|
4-5
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
03/28 10:45 |
Ondrej Chadima v Vaclav Coubal
|
|
1-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 10:45 |
PSG (Ozil) Esports v Bayern (Saigon) Esports
|
|
2-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 10:45 |
Inter (David) Esports v Real Madrid (Carlos) Esports
|
|
3-7
|
|
Jalgpall |
Hispaania Tercera - 3. alagrupp |
03/28 10:45 |
Siete Villas v Solares
|
|
1-1
|
|
Tennis |
Challenger Napoli |
03/28 10:45 |
Ugo Blanchet v Maximilian Marterer
|
|
home
|
|
Lauatennis |
WTT Feeder Otočec - MP - kval |
03/28 10:45 |
Hardmeier/Scharrer v Yang/Chuang
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
WTT Feeder Otočec - MP - kval |
03/28 10:45 |
Giovannetti/Amato v Schweiger/Verdonschot
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir - MP |
03/28 10:45 |
Chiu/De Jonge v K Wistrand/Saar
|
|
6-4,6-4
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Albion Park |
03/28 10:43 |
Albion Park - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:42 |
Inter (labotryas) Esports v AC Milan (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:42 |
Galatasaray (FEARGGWP) Esports v Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
0-0
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
03/28 10:40 |
Reche Salvador v Luciano Jang
|
|
3-1
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
03/28 10:40 |
PHX Suns (SPEED) Esports v GS Warriors (HOGGY) Esports
|
|
64-72
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
03/28 10:40 |
Constantin Bittoun Kouzmine v Luca Fantini
|
|
home
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
03/28 10:40 |
Adrian Wiecek v Bartosz Czerwinski
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
03/28 10:40 |
Pablo Trochu v Simon Beaupain
|
|
0-6,2-6
|
|
Sulgpall |
Spain Masters - MP |
03/28 10:40 |
Mezaki/Nishida v Chen/Smith
|
|
0-2
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Dapto |
03/28 10:40 |
Dapto - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W35 Santa Margherita |
03/28 10:40 |
Arianna Zucchini v Clara Vlasselaer
|
|
6-2,5-7,5-7
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
03/28 10:35 |
Dawid Pelczar v Rafal Stapor
|
|
3-1
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
03/28 10:35 |
OKC Thunder (panteraxball) Esports v LA Lakers (Andrik) Esports
|
|
71-72
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
03/28 10:35 |
Volodymyr Okopnyi v Viktor Slozka
|
|
1-3
|
|
Sulgpall |
Spain Masters - SP |
03/28 10:35 |
Mentari/Rivaldy v Hall/MacPherson
|
|
2-0
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
03/28 10:35 |
Dmytro Khairov v Vasiliy Smyk
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
03/28 10:35 |
Daniel Bak v Jakub Folwarski
|
|
3-2
|
|
Sulgpall |
Spain Masters - naised |
03/28 10:35 |
Yu-Hsun Huang v Pusarla V. Sindhu
|
|
0-2
|
|
Hobuste võiduajamine |
San Sebastian |
03/28 10:35 |
San Sebastian (5. jooks) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W15 Sharm El Sheikh |
03/28 10:35 |
Merna Refaat v Elena-Teodora Cadar
|
|
6-4,5-7,1-6
|
|
Hobuste võiduajamine |
JPN Nagoya |
03/28 10:35 |
Nagoya - 12. jooks v
|
|
View
|
|
Lauatennis |
WTT Champions Incheon Women |
03/28 10:35 |
Miwa Harimoto v Cheonhui Joo
|
|
3-1
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Angle Park |
03/28 10:34 |
Angle Park - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Hobart |
03/28 10:31 |
Hobart - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
FIBA 3x3 Aasia karikas |
03/28 10:30 |
Chinese Taipei 3x3 v Iraan 3x3
|
|
View
|
|
Korvpall |
China University Basketball League One |
03/28 10:30 |
Zhejiang University v Jiangxi Normal University
|
|
80-53
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:30 |
Italy (Odin) Esports v France (Adriano) Esports
|
|
3-6
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
03/28 10:30 |
Germany (Rafaelo) Esports v Argentina (Obelix) Esports
|
|
2-5
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 10:30 |
Porto (Goliath) Esports v Dortmund (Professor) Esports
|
|
5-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
03/28 10:30 |
Arsenal (TongPo) Esports v Barcelona (Ivan) Esports
|
|
2-6
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
03/28 10:30 |
Jakub Hradecky v Ales Hlawatschke
|
|
3-0
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
03/28 10:30 |
Jan Przybyla v Lukas Kantor
|
|
3-2
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
03/28 10:30 |
Jaroslav Kepka Jnr v Martin Cvecek
|
|
3-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:30 |
Sevilla (Upcake22) Esports v Galatasaray (FEARGGWP) Esports
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
03/28 10:30 |
Newcastle (BlackStar98) Esports v Inter (labotryas) Esports
|
|
0-2
|
|