Live Scores

Jalgpall Inglismaa League 1 00' Portsmouth [3] Portsmouth 0-0 AFC Wimbledon [21] AFC Wimbledon
Jalgpall Islandi eelhooaja karikas 00' KR Reykjavík KR Reykjavík View Fjolnir Fjolnir
Jalgpall Inglismaa League 1 01' Doncaster [4] Doncaster 0-0 Rochdale [18] Rochdale
Jalgpall Inglismaa League 1 01' Sunderland [8] Sunderland 0-0 Plymouth [15] Plymouth
Jalgpall Islandi eelhooaja karikas 01' Fylkir Reykjavík Fylkir Reykjavík 0-1 Fram Reykjavik Fram Reykjavik
Jalgpall Islandi eelhooaja karikas 02' Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik 0-0 Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
Jalgpall Inglismaa League 1 02' Crewe [10] Crewe 0-0 Bristol Rovers [19] Bristol Rovers
Jalgpall Inglismaa League 2 02' Tranmere [15] Tranmere 0-0 Forest Green [4] Forest Green
Jalgpall Inglismaa League 2 02' Cheltenham [6] Cheltenham 0-0 Newport County [2] Newport County
Jalgpall Inglismaa League 1 02' Milton Keynes Dons [16] Milton Keynes Dons 0-0 Fleetwood Town [11] Fleetwood Town
Jalgpall FA Trophy 03' Halifax Halifax 0-0 Southport Southport
Jalgpall FA Trophy 03' Boreham Wood Boreham Wood 0-0 Torquay Torquay
Jalgpall Brasiilia Série B 03' Brasil de Pelotas [11] Brasil de Pelotas 0-0 America MG [1] America MG
Jalgpall Inglismaa League 2 03' Harrogate Town [18] Harrogate Town 0-0 Exeter [10] Exeter
Jalgpall Aafrika rahvaste meistrivõistlused 03' Guinea A [2] Guinea A 0-0 Namiibia A [3] Namiibia A
Jalgpall Inglismaa National League 03' Dag & Red [18] Dag & Red 0-0 Stockport [4] Stockport
Jalgpall Inglismaa League 2 03' Southend [24] Southend 0-0 Cambridge Utd [3] Cambridge Utd
Jalgpall Inglismaa League 2 04' Morecambe [9] Morecambe 0-0 Walsall [11] Walsall
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 04' Wolves (Boulevard_Prospect) Esports 1-0 West Ham (hotshot) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 04' Arsenal (Arcos) Esports 0-0 Leicester (vrico) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 04' Hertha Berlin (OLOM) Esports 0-1 Mainz (Quavo) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 05' Hoffenheim (Oolancer) Esports 1-0 Schalke (Walker) Esports
Jalgpall Inglismaa National League 05' Eastleigh [16] Eastleigh 0-0 Kings Lynn Town [20] Kings Lynn Town
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 05' Abeldos United (ATD) Esports 1-0 Dallas Stars (DLS) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 08' Real Madrid (Olle) Esports 0-2 Bayern (dm1trena) Esports
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 14' Rattata 522 (NFC) Esports 1-0 Xavi Iniestavic (ZBS) Esports
Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 27' CS Fola Esch CS Fola Esch 0-0 FC Rodange FC Rodange
Jalgpall Inglismaa League 1 33' Peterborough [5] Peterborough 0-1 Charlton [6] Charlton
Jalgpall Hispaania Segunda 45' Mirandes [13] Mirandes 0-2 Rayo Vallecano [5] Rayo Vallecano
Jalgpall Rumeenia I liiga 45' Viitorul Constanta [9] Viitorul Constanta 1-0 FCSB [2] FCSB
Jalgpall Inglismaa Championship 45' Reading [6] Reading 1-0 Coventry [17] Coventry
Jalgpall Hispaania Primera Nacional – naised 45' Victoria CF – naised 2-0 Deportivo La Coruna B – naised
Jalgpall Hispaania Primera Liga 45' Valladolid [17] Valladolid 0-2 Elche [18] Elche
Jalgpall Hispaania Primera Liga 45' Cadiz [9] Cadiz 2-2 Levante [11] Levante
Jalgpall Inglismaa Championship 45' Derby [23] Derby 1-0 Bournemouth [3] Bournemouth
Jalgpall Saksa 3. liiga 45' Türkgücü München [4] Türkgücü München 0-0 Unterhaching [15] Unterhaching
Jalgpall Inglismaa Premier League 45' West Ham [9] West Ham 1-0 West Brom [19] West Brom
Jalgpall Saksa 3. liiga 45' Verl [5] Verl 1-0 Zwickau [17] Zwickau
Jalgpall Itaalia Serie B 46' Vicenza [13] Vicenza 1-0 Chievo [7] Chievo
Jalgpall Madalmaade karikas 59' Vitesse Vitesse 1-0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Jalgpall Belgia 1. divisjon A 59' Royal Excel Mouscron [16] Royal Excel Mouscron 0-0 Waasland-Beveren [18] Waasland-Beveren
Jalgpall Sudaani liiga 71' Merreikh El-Fasher 0-1 Hayal-Arab
Jalgpall Inglismaa League 1 72' Hull [2] Hull 3-0 Accrington Stanley [9] Accrington Stanley
Jalgpall Saksa Bundesliga I 75' Borussia M'gladbach [8] Borussia M'gladbach 1-0 Werder Bremen [12] Werder Bremen
Jalgpall Prantsuse karikas 90' Pau Pau 0-0 Rodez Rodez
Korvpall Korvpalli meistrite liiga 1 - 08:02 Zaragoza [2] Zaragoza 10-0 Start Lublin [4] Start Lublin
Korvpall Prantsusmaa Nationale 1 1 - 09:19 Mulhouse Pfastatt Mulhouse Pfastatt 3-0 GET Vosges
Korvpall Prantsusmaa Nationale 1 1 - 08:19 STB Le Havre STB Le Havre 4-5 Union Sportive Avignon/Pontet
Korvpall Euroliiga – naised 1 - 06:18 Famila Schio Women [3] Famila Schio Women 0-14 UMMC Ekaterinburg Women [2] UMMC Ekaterinburg Women
Korvpall Euroliiga – naised 1 - 09:28 Basket Landes – naised [3] Basket Landes – naised 0-2 Galatasaray Women [2] Galatasaray Women
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 1 - 03:32 LA Clippers (ViTOR) Esports 8-0 ATL Hawks (Andrik) Esports
Korvpall Switzerland LNA 1 - 08:21 Fribourg [2] Fribourg 6-2 Union Neuchatel Basket [4] Union Neuchatel Basket
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 1 - 04:42 BKN Nets (panteraxball) Esports 2-2 POR Trail Blazers (Arthas) Esports
Korvpall Euroliiga – naised 1 - 00:58 Izmit Belediyespor Women [4] Izmit Belediyespor Women 23-24 Perfumerias Avenida Women [1] Perfumerias Avenida Women
Korvpall Ebasketball Live Arena – 4x5 min 3 - 00:51 CLE Cavaliers (Aphex) Esports 24-46 NO Pelicans (bad_trip) Esports
Korvpall Ebasketball Live Arena – 4x5 min 3 - 00:00 MEM Grizzlies (Sultan) Esports 35-35 ORL Magic (iamdevilwalk) Esports
Korvpall Ebasketball Blitz League – 4x5 min 4 - 02:22 HOU Rockets (Headmaster) Esports 73-68 DEN Nuggets (Desperado) Esports
Korvpall Horvaatia A1-liiga 3 - 05:30 Split [3] Split 55-46 GKK Sibenka [8] GKK Sibenka
Korvpall Hungary NB 1.A 3 - 06:54 Jaszberenyi [14] Jaszberenyi 37-58 DEAC Debreceni [7] DEAC Debreceni
Korvpall NCAAB 2 - 20:00 UNC Wilmington 36-32 Towson
Korvpall Norra BLNO 3 - 07:12 Baerum Basket [4] Baerum Basket 54-29 Centrum Tigers [10]
Korvpall Euroliiga – naised 3 - 04:20 ZVVZ USK Prague Women [3] ZVVZ USK Prague Women 37-69 Fenerbahce Women [2] Fenerbahce Women
Korvpall Serbia karikas – naised 4 - 02:31 Duga – naised 54-82 Crvena Zvezda Women
Korvpall Euro Cup 4 - 09:50 Monaco [1] Monaco 61-57 Unicaja Malaga [3] Unicaja Malaga
Korvpall Korvpalli meistrite liiga 4 - 07:46 ERA Nymburk [1] ERA Nymburk 81-79 Tofas [2] Tofas
Võrkpall Prantsusmaa Pro A Paris [10] Paris 3-4 Chaumont [7] Chaumont
Võrkpall Cyprus Champs Women 19-25,19-25 Anorthosis Famagusta – naised 0-0 Olimpiada Women
Võrkpall France Pro A Women 19-25,23-25 RC Cannes – naised [5] RC Cannes – naised 0-0 Nantes Women [3] Nantes Women
Võrkpall Cyprus Champs Women 12-25,9-25 Thoi Avgorou – naised 7-19 Apollon Limassol – naised Apollon Limassol – naised
Võrkpall Hungary League Women 25-16,25-15 UTE Újpest Women UTE Újpest Women 21-10 Szent Benedek RA – naised
Võrkpall Serbia Prva Liga 25-27,25-22 Borac Paracin 5-6 Metalac Takovo
Võrkpall Cyprus Champs Women 25-19,25-21 AEL Limassol – naised AEL Limassol – naised 5-3 Lemesos Volleyball - naised
Pesapall Cuba Serie Nacional 01/19 18:00 Santiago de Cuba-Game 2 8-1 Isla de la Juventud-Game 2
Jäähoki Šveitsi NLB 1 - 02:33 GCK Lions [8] GCK Lions 0-0 HC La Chaux-de-Fonds [7] HC La Chaux-de-Fonds
Jäähoki Šveitsi NLA 1 - 11:50 Rapperswil-Jona Lakers [10] Rapperswil-Jona Lakers 1-0 Lugano [8] Lugano
Jäähoki Šveitsi NLA 1 - 13:01 ZSC Lions [2] ZSC Lions 0-0 Fribourg-Gottéron [3] Fribourg-Gottéron
Jäähoki Šveitsi NLB 1 - 12:25 EHC Olten [4] EHC Olten 0-1 EHC Visp [9] EHC Visp
Jäähoki Šveitsi NLA 1 - 12:28 SCL Tigers [11] SCL Tigers 0-0 Ambri Piotta [9] Ambri Piotta
Jäähoki Eicehockey – 3x4 min 3 - 03:57 Ryba_Rybas (SLP) Esports 5-5 Dia4790 (GRE) Esports
Jäähoki Šveitsi NLA 1 - 11:31 EHC Biel [7] EHC Biel 2-0 Davos [6] Davos
Jäähoki Šveitsi NLA 1 - 08:29 Zug [1] Zug 0-1 Servette GE [4] Servette GE
Jäähoki Šveitsi NLB 2 - 00:00 HCB Ticino Rockets [11] HCB Ticino Rockets 0-1 EVZ Academy [10] EVZ Academy
Jäähoki Austria EHL 2 - 03:06 Salzburg [5] Salzburg 0-0 HCB Südtirol Alperia [1] HCB Südtirol Alperia
Jäähoki Austria EHL 2 - 02:25 Graz 99ers [7] Graz 99ers 0-0 Vienna Capitals [4] Vienna Capitals
Jäähoki Swedish Hockey League 2 - 10:11 Brynäs IF [13] Brynäs IF 1-0 Örebro HK [5] Örebro HK
Jäähoki Swedish Hockey League 2 - 10:22 Rögle BK [1] Rögle BK 2-2 Djurgårdens IF [8] Djurgårdens IF
Jäähoki Swedish Hockey League 2 - 11:51 Frölunda HC [2] Frölunda HC 0-1 Linköping HC [14] Linköping HC
Jäähoki Rootsi HockeyAllsvenskan 2 - 07:59 Västerås IK [7] Västerås IK 1-1 Modo Hockey [12] Modo Hockey
Jäähoki Swedish Hockey League 2 - 07:45 Luleå Hockey [4] Luleå Hockey 0-0 Skellefteå AIK [7] Skellefteå AIK
Jäähoki Rootsi HockeyAllsvenskan 2 - 09:13 Kristiandstads IK [13] Kristiandstads IK 0-2 Timrå IK [1] Timrå IK
Jäähoki Saksamaa Eishockey Liga 3 - 00:00 ERC Ingolstadt [4] ERC Ingolstadt 2-0 Schwenninger Wild Wings [3] Schwenninger Wild Wings
Jäähoki Latvia Premjerliga 3 - 12:46 HK Mogo [2] HK Mogo 10-0 HK Prizma [6] HK Prizma
Jäähoki Slovakkia Extraliga 3 - 11:16 DVTK Jegesmedvek [10] DVTK Jegesmedvek 2-3 HKM Zvolen [2] HKM Zvolen
Jäähoki Czech Extraliga 3 - 06:09 Dynamo Pardubice [8] Dynamo Pardubice 2-0 Vitkovice [10] Vitkovice
Jäähoki Czech Extraliga 3 - 02:52 Liberec [5] Liberec 4-3 Karlovy Vary [7] Karlovy Vary
Jäähoki Slovakkia Extraliga 3 - 08:51 HK Nitra [4] HK Nitra 3-2 Slovan Bratislava [3] Slovan Bratislava
Käsipall Klubide sõpruskohtumised 50:43 MSPR Siódemka Miedz Legnica MSPR Siódemka Miedz Legnica 27-27 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Tennis UTR Pro Tennis Series – California – naised 40-15 Haley Giavara 3-2 Leyden Games
Tennis UTR Pro Tennis Series – California – naised 0-0 Megan McCray 2-4 Kimmi Hance
Tennis UTR Pro Tennis Series – Florida 15-40 Strong Kirchheimer 3-1 Harris Walker
Tennis UTR Pro Tennis Series – Florida 15-40 David Volfson 5-7,0-0 Jordi Arconada
Snuuker WST Pro Series 2021 01/19 18:30 Sunny Akani 1-0 Dean Young
Snuuker WST Pro Series 2021 01/19 18:30 Pang Junxu 1-0 Kacper Filipiak
Snuuker WST Pro Series 2021 01/19 18:30 Kyren Wilson 1-1 Yuan Sijun
Snuuker WST Pro Series 2021 01/19 18:30 Li Hang 1-0 Fan Zhengyi
Saalijalgpall Tšehhi 1 Liga 18:03 Slavia Praha Slavia Praha 0-0 Demoni Ceska Lipa Demoni Ceska Lipa
Saalijalgpall Slovenia 1st League 17:27 FK Zavas 0-0 KMN Oplast Kobarid KMN Oplast Kobarid
Saalijalgpall Slovenia 1st League 14:14 KMN Tomaž Šic Bar 1-3 KMN Dobovec KMN Dobovec
Saalijalgpall Portugal Premier League 14:32 Futsal Clube Azemeis Futsal Clube Azemeis 1-8 SL Benfica SL Benfica
Saalijalgpall Hungary NB1 01:58 FC Veszprem 2-3 VSE Swietelsky Haladas
Lauatennis Ukraina TT Cup Denys Shcherbak 0-0 Artem Vakulin
Lauatennis Setka Cup Yaroslav Tkachenko 0-0 Sviatoslav Sachuk
Lauatennis Ukraina TT Cup Oleksandr Naida 0-0 Eduard Rubtsov
Lauatennis Ukraina TT Cup Roman Vakarash 0-0 Nazarii Sydorak
Lauatennis Liga Pro Zalim Abanokov 3-3 Oleg Pronin
Lauatennis Ukraina TT Cup Dmytro Vakhta 0-0 Vadym Nechyporuk
Lauatennis Czech Liga Pro Petr Silhan 0-0 Josef Medek
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-6 Daniil Gabrelian 5-7 Serhii Illiushchenko
Lauatennis Setka Cup 5-11,2-11 Yaroslav Tebenko 1-3 Volodymyr Kuzmych
Lauatennis Setka Cup 4-11,7-11 Serhii Pitsyk 3-4 Andrii Peretiatko
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-2,9-11,7-11 Tymur Kozenkov 3-4 Vitalii Krivenko
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-3,12-10,10-12 Denys Vakulenko 4-2 Oleksandr Kovalov
Lauatennis Liga Pro 13-15,12-14 Vladislav Fedorov 10-9 Semyon Korolev
Lauatennis Liga Pro 16-14 Mihail Minchenkov 6-8 Aleksandr Gribkov
Veepall Olümpiakvalifikatsioon – naised 1 - 06:02 Madalmaad – naised Madalmaad – naised 1-0 Slovakkia – naised
E-sport LOL - Prime League Spring 00:00 Ad Hoc Gaming Ad Hoc Gaming 0-0 PENTA 1860
E-sport DOTA2 - DPC DreamLeague - EU Div 1 00:00 Team Liquid Team Liquid 1-0 Vikin.gg
E-sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:55 Izako Boars Izako Boars 1-2 HONORIS
E-sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:55 AGO AGO 2-1 Pompa Team Pompa Team
E-sport CS:GO - ESL European Championship Winter 01:55 Endpoint Endpoint 0-0 LDLC LDLC