Live Scores

Jalgpall Euroopa sõpruskohtumised 00' Sevilla C Sevilla C View San Fernando CD San Fernando CD
Jalgpall Australia Victoria U21 liiga 00' Oakleigh Cannons U21 View Port Melbourne U21
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 00' RB Leipzig (cenblz) Esports View Dortmund (Creasy2Game) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 05' Napoli (Miliy) Esports 1-3 Bayer 04 (TAKA) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 10' Monaco (WeeMan) Esports 2-2 Nice (OoLancer) Esports
Jalgpall Olümpiamängud 2020, jalgpall – naised 16' Canada Women [2] Canada Women 0-0 Brazil Women [2] Brazil Women
Korvpall Olympics 2020 Basketball - Women 1 - 10:00 Prantsusmaa – naised Prantsusmaa – naised 0-0 Nigeeria – naised Nigeeria – naised
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 1 - 05:00 PHI 76ers (MAXA4) Esports 0-0 BKN Nets (panteraxball) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 1 - 05:00 HOU Rockets (blaylockk) Esports 0-0 POR T Blazers (IanJoe) Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 1 - 03:38 BOS Celtics (PK) Esports 6-9 PHX Suns (AM) Esports
Korvpall Ebasketball Liga Pro 4x5mins 1 - 05:00 BossVlados0_0 Esports 0-0 BeLikeAlmighty Esports
Korvpall Ebasketball Liga Pro 4x5mins 1 - 00:45 nikitos349 Esports 27-17 Answer2208 Esports
Korvpall Hiina NBL U19 1 - 04:29 Anhui Wenyi U19 0-11 Guangdong Southern Tigers U19
Korvpall Austraalia NBL1 North - naised 1 - 01:09 [9] South West Metro Pirates – naised 11-29 Townsville Flames – naised [3]
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 3 - 00:16 MIN Timberwolves (BAESARVELI) Esports 69-49 SA Spurs (PITBULL) Esports
Korvpall Filipiinide PBA Cup 3 - 05:57 TNT Tropang Giga [2] TNT Tropang Giga 52-39 Rain or Shine Elasto Painters [3] Rain or Shine Elasto Painters
Korvpall 3x3 Liga Pro – naised 0 - 09:12 Erofei-pro 3x3 – naised 17-20 SKIF-pro 3x3 – naised
Võrkpall Olümpiamängud 2020 - võrkpall - mehed 23-25 Argentina Argentina 9-11 Tunisia Tunisia
Võrkpall Venemaa Liga Pro – naised 21-25,19-25 Sapfir-pro – naised 11-12 Malahit-pro – naised
Pesapall Jaapani NPB – reservid 07/30 07:00 Yokohama Bay Stars – reservid 2-0 Yomiuri Giants – reservid
Pesapall MLB 07/29 17:05 WAS Nationals [22] WAS Nationals 0-0 PHI Phillies [17] PHI Phillies
Jäähoki Eicehockey – 3x4 min 3 - 00:00 Punisher_Games (PGM) Esports 5-0 W1ld Beast (WBT) Esports
Jäähoki Klubide sõpruskohtumised (Regulation Only) 1 - 12:53 Ladya U20 Ladya U20 0-0 HC Dizelist U20
Jäähoki Klubide sõpruskohtumised (Regulation Only) 1 - 16:42 Almaz U20 Almaz U20 2-0 Tšerepovetsi Metallurg U20
Käsipall Klubide sõpruskohtumised 30:00 CSU Suceava CSU Suceava 13-14 CSM Vaslui CSM Vaslui
Käsipall Olympics 2020 Handball - Men 41:44 Sweden [2] Sweden 15-18 Egiptus [3] Egiptus
Tennis ITF M15 Vejle 0-0 Jonathan Mridha 0-0 Simon Yitbarek
Tennis ATP Kitzbühel – MP 0-0 Brkic/Cacic 0-0 Erler/Miedler
Tennis Olümpiamängud 2020 - SP 15-30 Pavlyuchenkova/Rublev 0-0 Barty/Peers
Tennis ITF M25 Telavi 30-0 Boris Butulija 0-0 Alexander Zgirovsky
Tennis ITF W15 Kairo 40-A Sandra Samir 0-0 Anastasia Sukhotina
Tennis ITF M25 Dénia 0-15 Daniel Dutra Da Silva 1-0 Carlos L-Montagud
Tennis ITF M15 Kairo 0-0 Juan Bautista Torres 0-1 Gustavo Heide
Tennis ITF W15 Kairo 30-15 Lamis Alhussein Abdel Aziz 1-0 Zhibek Kulambayeva
Tennis ITF W15 Knokke 15-30 Lucie Nguyen Tan 1-0 Emeline Dartron
Tennis ITF W15 Knokke 15-15 Selena Janicijevic 0-1 Jacqueline Cabaj Awad
Tennis ITF M15 Vejle 0-0 Guy Den Ouden 1-1 Mick Veldheer
Tennis ITF W15 Kairo 0-0 Leyre R Gormaz 0-0 Mell E R Gonzalez
Tennis ITF W15 Kairo 0-0 Luisa Meyer Auf Der Heide 1-0 Oana Gavrila
Tennis ITF M25 Telavi 30-40 Aleksandre Bakshi 1-1 Danil Spasibo
Tennis ITF M15 Novi Sad 0-0 Gabriel Donev 1-0 Juan Pablo Paz
Tennis ITF M15 Vejle Patrick Kypson 2-0 Carl Emil Overbeck
Tennis ITF M15 Vejle 30-0 August Holmgren 1-0 Mats Rosenkranz
Tennis ITF M15 Monastir 30-30 Luca Potenza 3-5 Sascha Gueymard Wayenburg
Tennis ITF W15 Monastir 0-0 Ayumi Koshiishi 5-2 Mariana Drazic
Tennis Olümpiamängud 2020 - mehed 40-40 [1] Novak Djokovic 3-1 Alexander Zverev [5]
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Jeremy Beale 6-2,0-0 Gabriele Bosio
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Rishab Agarwal 3-4 Eliakim Coulibaly
Tennis ITF W15 Monastir 40-15 Eliessa Vanlangendonck 3-4 Miyabi Inoue
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Khololwam Montsi 3-3 Matias Franco Descotte
Tennis ITF W15 Monastir 40-15 Dasha Ivanova 5-2 Jessica Failla
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 0-0 Benjamin Dhoe 6-3,2-1 Herman M M Knoop
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 0-0 Hendrik Jebens 0-0 John Sperle
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 0-0 Tim Gennes 0-6,3-0 Vasile Antonescu
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 40-40 Francesco Vilardo 1-5 Alexander Hoogmartens
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 15-0 Stefan Peter Hampe 3-6,0-0 Hazem Naw
Hobuste võiduajamine JPN Kawasaki 07/30 07:59 Kawasaki – 7. jooks View
Hobuste võiduajamine AUS Carnarvon 07/30 07:59 Carnarvon – 5. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Kawasaki 07/30 07:28 Kawasaki – 7. jooks View
Hobuste võiduajamine AUS Carnarvon 07/30 07:02 Carnarvon – 5. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Kawasaki 07/30 06:59 Kawasaki – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ipswich 07/30 08:28 Ipswich – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 07/30 08:25 Bendigo – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 07/30 08:18 The Gardens – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine Henlow 07/30 08:18 Henlow (5. jooks) View
Hurtade võiduajamine AUS Gawler 07/30 08:14 Gawler – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ipswich 07/30 08:11 Ipswich – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 07/30 08:08 Bendigo – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Hatrick 07/30 08:07 Hatrick – 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Gawler 07/30 07:57 Gawler – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 07/30 07:52 The Gardens – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ipswich 07/30 07:49 Ipswich – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 07/30 07:45 Bendigo – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Hatrick 07/30 07:42 Hatrick – 9. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 07/30 07:37 The Gardens – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Gawler 07/30 07:34 Gawler – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ipswich 07/30 07:29 Ipswich – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 07/30 07:22 Bendigo – 11. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS The Gardens 07/30 07:15 The Gardens – 11. jooks View
Golf ISPS Handa World Invitational – Massereene 07/29 07:11 ISPS Handa World Invitational – Massereene View
Golf ISPS Handa World Invitational 07/29 06:28 ISPS Handa World Invitational View
Liiduragbi Olümpiamängud 2020-Rugby Sevens-naised 11:38 [4] Kenya 7s – naised 14-17 Japan 7s Women [4]
Liigaragbi NRL 26:47 Wests Tigers Wests Tigers 0-0 New Zealand Warriors New Zealand Warriors
Lauatennis Challenger Ochsenhausen Fedor Kuzmin 0-0 Florian Bluhm
Lauatennis Setka Cup Women Nataliia Riabchenko 0-0 Yuliia Tryhub
Lauatennis Ukraina TT Cup Andrii Zaitsev 0-0 Dmytro Shukin
Lauatennis Setka Cup Women Yaroslava Pachich 1-0 Polina Nerush
Lauatennis Liga Pro Dmitry Petrochenko 1-1 Anton Yudin
Lauatennis Ukraina TT Cup Roman Reznichenko 3-5 Rodion Pirveli
Lauatennis Ukraina TT Cup Sergiy Akhlamov 1-1 Yuriy Abroskin
Lauatennis Liga Pro Dmitry Bogdanov 0-0 Vladimir Nemashkalo
Lauatennis TT Star Series 7-11 Petr David 0-0 Tomas Tregler
Lauatennis Setka Cup 11-9 Valentyn Lutsenko 4-5 Vasyl Kondratenko
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-8 Nazarii Hrytsyienko 9-8 Dmytro Vakhta
Lauatennis Setka Cup 4-11,11-8 Serhii Dolyna 9-5 Mykhailo Hostiev
Lauatennis Setka Cup 11-3,11-1 Ivan Kryvyi 11-7 Mykhailo Hlaholev
Lauatennis TT Cup Ukraine Women 11-8,4-11,11-6 Anna Miklukha 9-3 Karina Zavinovskaya
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 11-7,11-8 Tibor Batthyany 6-5 Radek Rose
Lauatennis Liga Pro 11-7,12-10,6-11 Andrey Zabrodin 0-0 Igor Sergeevich
Lauatennis Setka Cup 11-6,7-11,4-11 Ondrej Mirovsky 1-3 Jaromir Janda
Lauatennis Setka Cup 9-11,11-9,11-9 Vadym Ishchuk 8-4 Vladyslav Mishchenko
Lauatennis Ukraina TT Cup 6-11,14-12,11-9 Dmitriy Zaporozhets 0-0 Anton Myrza
Lauatennis Setka Cup 11-6,7-11,9-11,11-3 Kostiantyn Seliuk 3-6 Volodymyr Melnykov
Sulgpall Olümpiamängud 2020 - naised Sindhu Pusarla V. 0-0 Akane Yamaguchi
Rannavõrkpall FIVB Ljubljana 17-21 Brewster/Boag 9-6 Knasas/Stankevicius
Rannavõrkpall Olümpiamängud 2020 - naised F Steiner/Baquerizo McMillan 2-3 Xue/Wang
Rannavõrkpall FIVB Ljubljana 21-15 Dumek/Dzavoronok 5-8 Ertl/Kratz
Rannavõrkpall FIVB Ljubljana 12-21 Bercik/Semerad 0-0 Košenina/Bracko
E-sport LOL – LCK – suvehooaeg 09:30 Liiv SANDBOX Liiv SANDBOX 0-0 Nongshim Red Force Nongshim Red Force
E-sport KOG – World Champion Cup 15:04 Top Esports Top Esports 1-2 Gank Gaming