Live Scores

Jalgpall Hiina 1. divisjon 00' Beijing Renhe Beijing Renhe View Shenyang Urban Shenyang Urban
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 00' Spartak Moscow (d1pseN) Esports View Loko Moscow (dm1trena) Esports
Jalgpall Hiina superliiga 00' Jiangsu Suning FC [2] Jiangsu Suning FC View Shanghai SIPG [1] Shanghai SIPG
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 01' Chelsea (Taka) Esports 0-0 Man City (Olle) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 01' Man Utd (Chellovekk) Esports 0-0 Liverpool (Pablik) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 07' Spartak Moscow (d1pseN) Esports 1-1 Shakhtar Donetsk (Orlovsky1) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 07' CSKA Moscow (nikkitta) Esports 1-3 Loko Moscow (dm1trena) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 09' Slavia Prague (Walker) Esports Slavia Prague (Walker) Esports 3-1 AEK Athens (Dimqaa) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 09' Sivasspor (praym) Esports 2-3 Standard Liege (Oolancer) Esports Standard Liege (Oolancer) Esports
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 09' Vamos Ez1d (EZ1) Esports 4-1 Confession (CFI) Esports
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 18' FK Kvant Obninsk FK Kvant Obninsk 0-1 Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
Jalgpall Türgi 3. liiga, 3. alagrupp 25' Batman Petrolspor [4] Batman Petrolspor 1-0 Yalovaspor [16] Yalovaspor
Jalgpall Türgi 3. liiga, 3. alagrupp 25' Somaspor [3] Somaspor 1-0 Catalcas Spor [2] Catalcas Spor
Jalgpall Türgi 3. liiga, 3. alagrupp 25' Çarşambaspor [6] Çarşambaspor 1-0 Arhavispor [11] Arhavispor
Jalgpall Süüria 1. divisjon 25' Al-Jaish Damascus Al-Jaish Damascus 0-0 Al Taliya SC Al Taliya SC
Jalgpall Türgi 3. liiga – 2. alagrupp 26' Çengelköyspor [2] Çengelköyspor 0-0 Halide Edip Adivarspor [14] Halide Edip Adivarspor
Jalgpall Türgi 3. liiga, 3. alagrupp 26' Sile Yildizspor [10] Sile Yildizspor 0-0 Golcukspor [12] Golcukspor
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 26' FK Khimki II FK Khimki II 0-0 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
Jalgpall Türgi 3. liiga – 2. alagrupp 26' Tepecikspor [13] Tepecikspor 0-0 Fethiyespor [5] Fethiyespor
Jalgpall Venemaa 2. divisjon 26' FK Kaluga FK Kaluga 0-0 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Jalgpall Türgi 3. liiga, 3. alagrupp 27' Karsiyaka [1] Karsiyaka 0-0 Cizrespor [17] Cizrespor
Jalgpall Austraalia Gold Coast Premier League 54' Southport Warriors 3-3 Nerang
Jalgpall Türgi 3. liiga – 1. alagrupp 59' Manisaspor [16] Manisaspor 1-0 1877 Alemdağspor [14] 1877 Alemdağspor
Jalgpall Türgi 3. liiga – 1. alagrupp 64' Kemerspor 2003 [15] Kemerspor 2003 0-0 Cankaya FK [4] Cankaya FK
Jalgpall Türgi 3. liiga – 1. alagrupp 65' Edirnespor [11] Edirnespor 0-1 Fatsa Belediyespor [3] Fatsa Belediyespor
Jalgpall Hiina 1. divisjon 65' Nei Mongol FC [1] Nei Mongol FC 0-1 Shaanxi Athletic [5] Shaanxi Athletic
Jalgpall Usbekistani PFL 69' FK Buxoro [14] FK Buxoro 2-4 Sogdiana Jizzakh [8] Sogdiana Jizzakh
Korvpall China CBA 1 - 12:00 Guangdong Southern Tigers Guangdong Southern Tigers 0-0 Shanghai Sharks Shanghai Sharks
Korvpall Ebasketball Live Arena – 4x5 min 2 - 00:18 LA Lakers (bad_trip) Esports 36-35 BKN Nets (Gatz) Esports
Korvpall Ebasketball Live Arena – 4x5 min 3 - 04:42 MIL Bucks (SLAMDUNKVV) Esports 33-22 LA Clippers (Goku) Esports
Korvpall Ebasketball Blitz League – 4x5 min 4 - 04:26 DAL Mavericks (KARMA) Esports 57-60 HOU Rockets (SXM) Esports
Korvpall Filipiinide PBA Cup 2 - 05:47 TNT Tropang Giga [1] TNT Tropang Giga 41-37 NLEX Road Warriors [11] NLEX Road Warriors
Korvpall Russia Student League RZD 3 - 03:20 Akademia Sporta Kazan University 55-67 MGU Moscow University
Korvpall Korea KBL 4 - 04:03 KCC Egis [4] KCC Egis 71-64 Anyang KGC [3] Anyang KGC
Korvpall Korea WKBL 4 - 08:35 KB Stars Women [2] KB Stars Women 60-58 Samsung BlueMinx Women [4] Samsung BlueMinx Women
Korvpall 3x3 Liga Pro 0 - 03:23 Erofey-pro 3x3 5-11 Amur-pro 3x3
Võrkpall Russia Vyscha League B Women 25-9 Universitet Vizit Women 4-4 Italmas-IzhGTU Women
Võrkpall Russia Vyscha League B Women 14-25 Zabaykalka Chita – naised 6-6 Olimp Novosibirsk Women
Võrkpall Kasahstani karikas 25-16,25-19 Altai 3-2 Taraz
Võrkpall Kasahstani karikas – naised 24-26,16-25,25-18 Kuanysh – naised 7-3 Almaty Women
Pesapall Korea KBO 10/29 09:30 Doosan Bears [5] Doosan Bears 7-2 Kia Tigers [6] Kia Tigers
Pesapall Korea KBO 10/29 09:30 KT Wiz [2] KT Wiz 8-1 Hanwha Eagles [10] Hanwha Eagles
Pesapall Korea KBO 10/29 09:30 NC Dinos [1] NC Dinos 10-0 Lotte Giants [7] Lotte Giants
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Yakult Swallows [6] Yakult Swallows 3-3 Hiroshima Carp [5] Hiroshima Carp
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Chunichi Dragons [2] Chunichi Dragons 1-3 Hanshin Tigers [3] Hanshin Tigers
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Yomiuri Giants [1] Yomiuri Giants 1-3 Yokohama Bay Stars [4] Yokohama Bay Stars
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Orix Buffaloes [6] Orix Buffaloes 3-3 Nippon Ham Fighters [5] Nippon Ham Fighters
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Rakuten Eagles [4] Rakuten Eagles 6-2 Seibu Lions [3] Seibu Lions
Pesapall Jaapani NPB 10/29 09:00 Chiba Lotte Marines [2] Chiba Lotte Marines 3-2 Softbank Hawks [1] Softbank Hawks
Jäähoki Eicehockey – 3x4 min 3 - 02:01 d1SableD (D1S) Esports 0-4 Punisher Games (PGM) Esports
Jäähoki Kasahstani lahtised MV 1 - 16:19 [7] Snezhnye Barsy Astana 0-0 HK Temirtau [4] HK Temirtau
Jäähoki Kasahstani lahtised MV 1 - 13:50 Altai Torpedo [12] Altai Torpedo 0-0 HC Saryarka [10] HC Saryarka
Tennis ITF W15 Platja D'Aro 0-0 Sebastianna Scilipoti 0-0 Carlota M Cirez
Tennis ATP Nur-Sultan - MP 0-0 Bambridge/Sharan 0-0 Purcell/Saville
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Oleksandr Ovcharenko 0-0 Wojciech Marek
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh 30-15 Helene Scholsen 3-0 Anastasiya Poplavska
Tennis ITF M15 Sarreguemines 40-30 Kenneth Raisma 1-0 Robert Strombachs
Tennis ITF M25 Vale Do Lobo 0-0 [458] Nuno Borges 2-3 Raul Brancaccio [390]
Tennis ITF W15 Monastir Zoe Kruger 1-1 Eliessa Vanlangendonck
Tennis ITF M25 Vale Do Lobo 15-30 [392] Michael Geerts 2-2 Kacper Zuk [285]
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 15-0 Francesco Vilardo 5-4 Alexey Zakharov
Tennis ITF W15 Pazardžik 15-0 Sofia Milatova 5-1 Jana Bojovic
Tennis ITF W15 Platja D'Aro 40-40 Aneta Laboutkova 2-4 Alina Charaeva
Tennis ITF M15 Monastir 15-15 Moez Echargui 6-2,2-0 Jean Thirouin
Tennis ITF M15 Sarreguemines 0-0 Quentin Robert 6-5 Arthur Cazaux
Tennis ITF W15 Pazardžik 0-0 Cristina Dinu 6-3,2-0 Elena Jamshidi
Tennis ITF W15 Irákleio 30-15 Laura Schaeder 6-5 Oleksandra Oliynykova
Tennis UTR Pro Tennis Series Brisbane 0-0 Li Tu 7-5,2-1 Calum Puttergill
Tennis ITF W25 Istanbul 0-0 [183] Vera Zvonareva 6-4,0-0 Katarina Zavatska [116]
Tennis ITF M15 Sarreguemines 15-30 Arthur Reymond 6-7,0-0 Matteo Martineau
Tennis ITF W15 Irákleio 0-0 Michaela Laki 6-4,2-2 Martina Spigarelli
Tennis ITF W15 Pazardžik Gergana Topalova 6-3,2-3 Erika Andreeva
Tennis ITF W15 Irákleio 15-0 Anja Wildgruber 6-2,4-2 Elysia Bolton
Tennis Challenger – Marbella 15-0 [323] Vit Kopriva 3-6,2-3 Federico Gaio [136]
Tennis Challenger – Marbella 40-30 [132] Daniel Elahi Galan 4-6,4-4 Gianluca Mager [96]
Tennis ITF W15 Lousada 30-30 Lucia Bronzetti 3-6,2-2 Alina Shcherbinina
Tennis ITF W15 Lousada [413] Arianne Hartono 6-3,5-2 Angelica Moratelli [471]
Tennis ATP Nur-Sultan [103] Andreas Seppi 6-3,3-6,0-1 Mackenzie McDonald [209]
Tennis ITF W15 Irákleio 40-30 Ioana Loredana Rosca 5-7,5-1 Tamira Paszek
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-0 Tristan Boyer 7-6,2-1 Shintaro Mochizuki
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Matias Zukas 6-3,3-4 Alibek Kachmazov
Tennis ITF W15 Pazardžik 30-40 Vlada Katic 6-7,2-1 Sofia Costoulas
Tennis ITF M25 Vale Do Lobo 5-2 Matheus P De Almeida 3-6,6-6 Maxime Hamou
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-15 Yann Marti 5-7,6-2,0-0 Nick Chappell
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-0 Oleksii Krutykh 2-1 Gijs Brouwer
Lauatennis Setka Cup Women Dmytro Rehotun 0-3 Pavlo Khakhamidi
Lauatennis Setka Cup Women 6-11 Volodymyr Myrzak 2-4 Oleh Ilin
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-9 Mykola Telnoi 0-2 Dmytro Yaremchuk
Lauatennis Liga Pro 11-8 Nikita Kurilchik 8-8 Alexey Slashchilin
Lauatennis Liga Pro 5-11,8-11 Nikolay Zhurba 3-3 Vadim Putilovsky
Lauatennis Czech TT Star Series 7-11,11-6,5-11 Jakub Seibert 2-5 Luke Savill
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-5,11-9 Oleksandr Belskyi 6-2 Valentyn Yunchyk
Sulgpall SaarLorLux Open MD Briot/Van Nieuwkerke 11-10 Adam/Maio
Sulgpall SaarLorLux Open MD 21-15,12-21 Corvee/Leverdez 5-5 Clare/Flynn
E-sport DOTA2 - CDA-FDC Pro Championship 00:00 EHOME EHOME 0-0 Team Aster
E-sport CS:GO - Nine to Five 01:55 ALTERNATE aTTaX ALTERNATE aTTaX 7-4 K23 K23
E-sport CS:GO - Nine to Five 00:18 x6tence x6tence 5-4 Izako Boars Izako Boars