Skip Esports

Käsipall Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Aasia meistrivõistlused - naised 11/27 07:00 Hiina - naised v Hongkong - naised View
Aasia meistrivõistlused - naised 11/27 09:00 Kasahstan - naised v Tai - naised View
Türgi Superliiga Women 11/27 10:00 Ankara Yenimahalle – naised v Yalikavak - naised View
Turkey 1.Lig 11/27 10:00 Mersin Idmanyurdu SK v Sivas GSK View
Rumeenia Liga Nationala 11/27 10:30 Dinamo Bucuresti v Potaissa Turda View
Türgi 1.Lig - naised 11/27 10:30 Aksaray - naised v Bolu Bld SK Women View
Hispaania Liga ASOBAL 11/27 11:00 BM Huesca v Angel Ximenez-Puente Genil View
Venemaa superliiga – naised 11/27 11:00 Dinamo Volgograd – naised v Kuban Krasnodar – naised View
Poola I Liga - naised 11/27 11:00 UKS Handball-28 Wroclaw Women v SPR Olkusz - naised View
Hispaania Div.Honor Plata - naised 11/27 11:30 San Adrian Women v Ermuko Women View
Sweden Cup Women 11/27 12:55 Västeråsirsta HF - naised v Skövde HF - naised View
Taani Håndboldligaen 11/27 13:00 SønderjyskE v Skjern Håndbold View
Saksamaa Bundesliga 11/27 13:00 THW Kiel v VfL Gummersbach View
Poola I Liga - naised 11/27 13:00 KS APR Radom – naised v Varsovia Warszawa Women View
Turkey 1.Lig 11/27 13:00 Antalya Gazi GSK v Konya BBSK View
Rootsi Allsvenskan - naised 11/27 13:30 OV Helsingborg HK - naised v Eskilstuna Guif Women View
Türgi Superliiga Women 11/27 13:30 Izmir Buyuksehir - naised v Kastamonu SK Women View
Sweden Cup Women 11/27 13:55 H 65 Höör – naised v Skara HF - naised View
Rootsi Handbollsligan 11/27 14:00 Redbergslids IK v HK Malmö View
Saksamaa Bundesliga - naised 11/27 14:00 Thüringer HC – naised v SG BBM Bietigheim - naised View
Islandi Úrvalsdeild 11/27 14:00 IBV Vestmannaeyjar v Knattspyrnufelag Akureyrar View
Horvaatia Premijer Liga 11/27 14:00 RK Bjelovar v RK Zagreb View
Kreeka A1 - naised 11/27 14:00 AOD Korydallou Women v Panorama Women View
Kreeka A1 11/27 14:00 PAOK v Diomidis Argous View
Horvaatia Premijer Liga 11/27 14:00 RK Moslavina-Kutina v RK KTC Krizevci View
Venemaa superliiga – naised 11/27 14:00 Astrakhanochka – naised v AGU-Adyif – naised View
Norra karikas 11/27 14:00 Fjellhammer v Kristiansand View
Rootsi Allsvenskan 11/27 14:15 Amo HK v IFK Ystad HK View
Taani Håndboldligaen - naised 11/27 15:00 Ringkøbing - naised v Skanderborg Håndbold - naised View
Norra Eliteserien - naised 11/27 15:00 Storhamar - naised v Fana - naised View

Results

Aasia meistrivõistlused - naised 11/27 03:00 India - naised v Usbekistan - naised 28-22
Argentina LHC Oro Clausura 11/27 00:52 River Plate v SAG Polvorines 29-32
Argentina LHC Oro Clausura 11/27 00:30 Sedalo v AA Quilmes 38-32
Argentina LHC Oro Clausura 11/27 00:30 Manuel Dorrego v San Fernando Handball View
Argentina LHC Oro Clausura 11/27 00:30 NS Lujan v VILO 30-29
Argentina LHC Oro Clausura 11/27 00:30 Vélez Sarsfield v Mariano Acosta 38-21
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 23:00 S.E.D.A.L.O. Women v Estudiantes de La Plata - naised 34-17
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 23:00 SAG Lomas De Zamora - naised v Juventud Unida - naised 29-33
Portugali Segunda Divisão - naised 11/26 21:00 ACD Monte - naised v CD Feirense - naised 28-26
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 21:00 Villa Modelo – naised v CA Lanús - naised View
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 21:00 River Plate - naised v Bartolome Mitre – naised View
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 21:00 N.S. de Luján - naised v Vicente Lopez Women View
Argentina LHD Oro Clausura - naised 11/26 21:00 Ferro Carril Oeste - naised v CID Mariano Moreno - naised View
Portugali 2a Divisão 11/26 21:00 AC Lusitanos v Gondomar Cultural 20-25
Argentina LHC Oro Clausura 11/26 21:00 SAG Villa Ballester v Argentinos Juniors View
Argentina LHC Oro Clausura 11/26 21:00 Ferro Carril Oeste v Colegio Ward View
Portugali 2a Divisão 11/26 21:00 Vitória SC v Boavista FC 25-23
Portugali 2a Divisão 11/26 21:00 FC Infesta v Modicus Sandim 35-29
Portugali 2a Divisão 11/26 21:00 CDC Sao Paio Oleiros v AD Albicastrense 20-27
Portugali naiste 1. divisjon 11/26 21:00 SL Benfica - naised v Alavarium ACA - naised 44-23
Itaalia Serie A2 11/26 19:30 Lions Teramo v Cingoli 22-27
Portugali 2a Divisão 11/26 19:30 GM 1 Dezembro v CCP Serpa 34-29
Prantsusmaa Proligue 11/26 19:30 Sarrebourg v USM Saran 26-30
Austria HLA 11/26 19:20 Fivers WAT Margareten v SG Westwien 28-34
Brasiilia Super Paulista - naised 11/26 19:00 Jundiai - naised v Cepe/2004/Santos - naised 23-21
Portugali Segunda Divisão - naised 11/26 19:00 EA Beira Douro - naised v Boavista FC - naised 28-17
Portugali 2a Divisão 11/26 19:00 Almada AC v Boa Hora View
Hispaania Div.Honor Plata - naised 11/26 19:00 BM Benidorm - naised v A Lleidatana - naised 26-24
Portugali Liga Andebol 11/26 19:00 Aguas Santas v Académico de Viseu 26-23
Hispaania Liga ASOBAL 11/26 19:00 BM Sinfin v Atletico Valladolid 25-27