RugbyX Women

RugbyX Women on uus ja põnev ragbi liig, mis on loodud eriti naistele. See on kiire tempoline, kontaktne sport, mis on suurepärane võimalus vormi saada, sõpru leida ja lõbutseda.

RugbyX Women mängitakse viiest mängijast koosnevate võistkondade vahel 50 x 25 meetri suurusel väljakul. Mäng kestab kaks 10-minutilist poolaega ja eesmärk on teha vastase väravajoone taga rohkem tries'e (punktid) kui vastased.

RugbyX Women on suurepärane võimalus alustada ragbi mängimist või oma oskusi täiendada. See on suurepärane treeningvorm, mis aitab parandada teie sobivust, koordinatsiooni ja tugevust. Samuti on see suurepärane võimalus sõpru leida ja lõbutseda.

Kui olete huvitatud RugbyX Women'ist, külastage kindlasti RugbyX veebisaiti, kus saate lisateavet ja leiate kohaliku klubi.