11/19 00:30 |
- |
San Fernando Käsipall - naised v Estudiantes de La Plata B - naised
|
28-28
|
11/17 23:30 |
- |
CIDECO Women v Estudiantes de La Plata - naised
|
27-33
|
11/17 00:30 |
- |
CID Mariano Moreno - naised v CA Lanús - naised
|
30-28
|
11/17 00:30 |
- |
Ferro Carril Oeste - naised v River Plate - naised
|
32-31
|
11/07 14:00 |
- |
Vélez Sarsfield - naised v CA Lanús - naised
|
23-31
|
11/06 23:15 |
- |
Manuel Dorrego - naised v CIDECO Women
|
33-19
|
11/05 00:15 |
- |
SEDALO - naised v CID Mariano Moreno - naised
|
25-21
|
11/03 00:30 |
- |
CID Mariano Moreno - naised v Villa Modelo - naised
|
28-18
|
10/30 23:15 |
- |
SAG Lomas De Zamora - naised v Estudiantes de La Plata - naised
|
22-25
|
10/30 22:45 |
- |
CIDECO Women v Vélez Sarsfield - naised
|
23-22
|
10/30 21:00 |
- |
San Fernando Käsipall - naised v Afalp - naised
|
23-26
|
10/29 00:15 |
- |
VILO - naised v CIDECO Women
|
25-32
|
10/27 00:00 |
- |
Bartolome Mitre - naised v Estudiantes de La Plata B - naised
|
23-19
|
10/21 00:15 |
- |
CID Mariano Moreno - naised v River Plate - naised
|
24-29
|
10/20 00:22 |
- |
Sag Villa Ballester - naised v Ferro Carril Oeste B - naised
|
30-26
|
10/20 00:15 |
- |
Ferro Carril Oeste - naised v Villa Modelo - naised
|
38-22
|
10/16 21:00 |
- |
Bartolome Mitre - naised v Afalp - naised
|
33-25
|
10/08 00:15 |
- |
Afalp - naised v Banfield - naised
|
View
|
10/02 21:30 |
- |
Ferro Carril Oeste - naised v CIDECO Women
|
30-22
|
10/02 21:00 |
- |
Mariano Acosta - naised v Vélez Sarsfield - naised
|
30-32
|
09/30 00:15 |
- |
Manuel Dorrego - naised v Mariano Acosta - naised
|
36-14
|
09/29 00:15 |
- |
Vélez Sarsfield - naised v Ferro Carril Oeste - naised
|
26-29
|
09/24 00:15 |
- |
SAG Lomas De Zamora - naised v Circulo Deportivo Comunitario – naised
|
24-25
|
09/24 00:15 |
- |
Vélez Sarsfield - naised v River Plate - naised
|
26-31
|
09/15 00:15 |
- |
Vicente Lopez Women v CID Mariano Moreno - naised
|
21-34
|
09/04 23:15 |
- |
Ferro Carril Oeste - naised v CA Lanús - naised
|
27-22
|
09/04 23:15 |
- |
SAG Lomas De Zamora - naised v Mariano Acosta - naised
|
23-16
|
09/04 21:30 |
- |
Manuel Dorrego - naised v N.S. de Luján - naised
|
23-25
|
09/04 19:45 |
- |
Ferro Carril Oeste B - naised v Argentinos Juniors - naised
|
18-23
|
08/28 21:00 |
- |
River Plate - naised v CIDECO Women
|
33-18
|