04/24 17:00 |
1 |
[1] Jedinstvo Stara Pazova - naised v Tent Obrenovac - naised
[2]
|
3-0
|
04/21 17:00 |
1 |
[2] Tent Obrenovac - naised v Jedinstvo Stara Pazova - naised
[1]
|
1-3
|
04/18 17:00 |
1 |
[1] Jedinstvo Stara Pazova - naised v Tent Obrenovac - naised
[2]
|
3-1
|
04/17 18:00 |
1 |
Novi Sad - naised v Radnicki Beograd - naised
|
0-3
|
04/15 17:00 |
2 |
[2] Tent Obrenovac - naised v Zeleznicar - naised
[3]
|
3-0
|
04/14 13:00 |
1 |
Radnicki Beograd - naised v Novi Sad - naised
|
3-0
|
04/12 17:00 |
2 |
[3] Zeleznicar - naised v Tent Obrenovac - naised
[2]
|
3-0
|
04/12 17:00 |
2 |
[4] Crvena Zvezda - naised v Jedinstvo Stara Pazova - naised
[1]
|
1-3
|
04/09 17:00 |
2 |
[2] Tent Obrenovac - naised v Zeleznicar - naised
[3]
|
3-0
|
04/09 17:00 |
2 |
[1] Jedinstvo Stara Pazova - naised v Crvena Zvezda - naised
[4]
|
3-1
|
04/01 17:00 |
3 |
[4] Crvena Zvezda - naised v ŽOK Ub - naised
[5]
|
3-1
|
03/29 19:30 |
3 |
[7] Partizan - naised v Tent Obrenovac - naised
[2]
|
2-3
|
03/29 18:00 |
3 |
[6] SREM-Sremska Mitrovica - naised v Zeleznicar - naised
[3]
|
0-3
|
03/29 18:00 |
3 |
[5] ŽOK Ub - naised v Crvena Zvezda - naised
[4]
|
3-1
|
03/29 16:00 |
3 |
[8] Omladinac NB - naised v Jedinstvo Stara Pazova - naised
[1]
|
0-3
|
03/26 18:00 |
3 |
[4] Crvena Zvezda - naised v ŽOK Ub - naised
[5]
|
3-1
|
03/26 18:00 |
3 |
[2] Tent Obrenovac - naised v Partizan - naised
[7]
|
3-1
|
03/26 18:00 |
3 |
[3] Zeleznicar - naised v Srem - naised
[6]
|
3-0
|
03/25 17:00 |
3 |
[1] Jedinstvo Stara Pazova - naised v Omladinac NB - naised
[8] |
3-0
|
03/24 18:00 |
22 |
[2] Tent Obrenovac - naised v Crvena Zvezda - naised
[4]
|
3-1
|
03/23 17:00 |
22 |
[5] ŽOK Ub - naised v Srem - naised
[6]
|
3-0
|
03/23 16:00 |
22 |
[8] Omladinac NB - naised v Zeleznicar - naised
[3]
|
0-3
|
03/23 15:00 |
22 |
[7] Partizan Beograd - naised v Jedinstvo Stara Pazova - naised
[1]
|
1-3
|
03/22 18:00 |
22 |
[10] Spartak Subotica - naised v Klek - naised
[12] |
3-0
|
03/22 18:00 |
22 |
[9] OK Indjija - naised v Radnicki Beograd - naised
[11] |
0-3
|
03/17 18:00 |
21 |
[3] Zeleznicar - naised v ŽOK Ub - naised
[5]
|
0-3
|
03/16 18:00 |
21 |
[12] Klek - naised v Tent Obrenovac - naised
[2]
|
0-3
|
03/16 18:00 |
21 |
[1] Jedinstvo Stara Pazova - naised v Omladinac NB - naised
[8] |
3-0
|
03/15 20:00 |
21 |
[11] Radnicki Beograd - naised v Partizan - naised
[7]
|
2-3
|
03/15 19:00 |
21 |
[6] Srem - naised v Spartak Subotica - naised
[10]
|
3-0
|