01/04 19:00 |
- |
Sfam Fivos - naised v Neoi Vironos - naised
|
3-0
|
01/04 17:00 |
- |
GS Panellinios - naised v PAO Koukaki - naised
|
3-0
|
11/17 19:45 |
- |
Sfam Fivos - naised v AO Thrakomakedonon - naised
|
3-0
|
11/17 18:15 |
- |
AO Near East - naised v PAO Koukaki - naised
|
1-3
|
02/02 19:00 |
- |
AEN Agias Triados - naised v Elpida Toumpas Women
|
3-0
|
01/25 18:00 |
- |
AON Amazones - naised v Aris - naised
|
2-3
|
01/25 16:00 |
- |
Ilisiakos - naised v AON Zirinios - naised
|
3-0
|
01/25 16:00 |
- |
AO Prevezas - naised v AS Elpis - naised
|
3-2
|
01/12 19:30 |
- |
AO Deksamenis Metamorphosis - naised v AO Karea - naised
|
3-0
|
01/12 17:00 |
- |
AE Athina - naised v GS Glykon Neron - naised
|
3-0
|
01/11 19:00 |
- |
Aons Milon - naised v Panionios - naised
|
1-3
|
01/11 17:00 |
- |
AOF Porfyras - naised v AON Amazones - naised
|
0-3
|
12/10 18:00 |
- |
PAO Koukaki - naised v GS Glykon Neron - naised
|
0-3
|
12/08 19:45 |
- |
AO Karea - naised v GS Apollon Smyrnis Women
|
3-2
|
12/07 19:00 |
- |
Panionios - naised v Vrilissia – naised
|
3-0
|
12/07 19:00 |
- |
AE Agias Paraskevis - naised v Aons Milon - naised
|
0-3
|
12/07 17:00 |
- |
Perseus - naised v AS Elpis - naised
|
0-3
|
12/07 16:00 |
- |
AO Prevezas - naised v AS Giannena - naised
|
3-0
|
11/27 17:45 |
- |
AO Stamatas - naised v PAO Koukaki - naised
|
1-3
|
11/26 17:00 |
- |
Panellinios Women v AS Papagou - naised
|
0-3
|
11/26 15:00 |
- |
AO Kofon - naised v AO Deksamenis Metamorphosis - naised
|
0-3
|
11/16 19:30 |
- |
Peiramatiko - naised v Ethnikos Pylaias - naised
|
3-0
|
04/07 16:00 |
3 |
AO Thiras - naised v Olympiacos - naised
|
3-1
|
01/04 18:00 |
- |
GS Glykon Neron - naised v PAK Halandriou - naised
|
1-3
|
01/04 15:30 |
- |
AE Athina - naised v AE Gravas - naised
|
1-3
|
12/04 19:00 |
- |
Iraklis – naised v Apollon Kalamarias Women
|
3-2
|
11/08 19:45 |
- |
GS Glykon Neron - naised v Sfam Fivos - naised
|
3-2
|
11/07 19:45 |
- |
PAK Halandriou - naised v GS Halandriou - naised
|
3-0
|