09/11 15:00 |
- |
Sokol Slezské Předměstí - naised v TJ Sokol Nechanice - naised
|
3-0
|
09/06 15:30 |
- |
Vysocany A - Feminin v Uhrineves - naised
|
3-1
|
09/06 15:30 |
- |
Vršovice B - naised v Modrany A - naised
|
3-0
|
09/06 15:30 |
- |
Řepy C - naised v TJ Sokol I. Smíchov A - naised
|
3-1
|
09/06 15:00 |
- |
TJ Sokol Třebeš - naised v Sokol Slezské Předměstí - naised
|
1-3
|
09/05 17:00 |
- |
VSK Český Krumlov - naised v TJ Slavoj Ledenice - naised
|
0-3
|
09/05 15:30 |
- |
Meteor B - naised v Řeporyje - naised
|
3-1
|
09/04 15:30 |
- |
Malešice - naised v Vršovice B - naised
|
3-2
|
09/04 15:30 |
- |
SK Cechie Uhrineves - naised v Horni Pocernice B - naised
|
3-0
|
09/04 15:30 |
- |
Smíchov A Women v Vysočany - naised
|
2-3
|
09/04 15:30 |
- |
Modrany C - naised v Hostivař - naised
|
3-1
|
09/04 15:00 |
- |
TJ Slavoj Ledenice - naised v TJ Sokol Kremze - naised
|
1-3
|
09/04 15:00 |
- |
VK Černilov - naised v TJ Sokol Nechanice - naised
|
3-0
|
08/31 15:30 |
- |
Vyshegrad A Women v Modrany C - naised
|
1-3
|
08/30 17:30 |
- |
TJ Slavoj Ledenice A - naised v TJ Meteor České Budějovice - naised
|
3-2
|
08/30 15:30 |
- |
Vršovice B - naised v H. Počernice B - naised
|
3-0
|
08/30 15:30 |
- |
Smíchov A Women v SK Cechie Uhrineves - naised
|
1-3
|
06/28 16:00 |
- |
Žižkov D - naised v Řepy C - naised
|
2-3
|
06/27 16:00 |
- |
MFF D - naised v Řeporyje - naised
|
2-3
|
06/27 16:00 |
- |
Meteor D - naised v Orion A - naised
|
3-0
|
06/22 16:00 |
- |
Medvedice - naised v Stresovice C Women
|
3-2
|
06/21 16:00 |
- |
Smíchov B - naised v Modrany A - naised
|
1-3
|
06/21 16:00 |
- |
Malešice - naised v Horni Pocernice B - naised
|
3-2
|
06/20 16:00 |
- |
Michle A - naised v Orion A - naised
|
3-1
|
06/20 16:00 |
- |
Meteor D - naised v Řeporyje - naised
|
2-3
|
06/19 16:00 |
- |
Vršovice B - naised v Modrany A - naised
|
1-3
|
06/14 15:30 |
- |
LOKO B - naised v VSK Český Krumlov - naised
|
2-3
|
06/13 16:00 |
- |
Branik B - naised v Orion B, naised
|
0-3
|
06/07 17:30 |
- |
TJ Slavoj Ledenice A - naised v Jiskra Třeboň - naised
|
1-3
|
06/07 15:30 |
- |
TJ Sokol Třebeš - naised v VK Hradec Kralove B - naised
|
3-0
|