04/29 14:00 |
1 |
Dynamo Kazan – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-0
|
04/23 17:00 |
1 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
W |
3-0
|
04/19 16:00 |
1 |
Dynamo Kazan – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
1-3
|
04/17 16:00 |
1 |
Dynamo Kazan – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|
04/14 14:30 |
2 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
1-3
|
04/13 14:30 |
2 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|
04/10 17:00 |
2 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
W |
3-2
|
04/09 17:00 |
2 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
W |
3-1
|
04/05 14:00 |
2 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-0
|
04/02 17:00 |
3 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-2
|
03/30 13:00 |
3 |
Proton Saratov – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
03/27 17:00 |
3 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Proton Saratov – naised
|
L |
2-3
|
03/24 16:00 |
3 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Proton Saratov – naised
|
- |
Postponed
|
03/20 17:00 |
26 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
3-1
|
03/15 16:00 |
25 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
03/10 16:00 |
24 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
3-0
|
03/02 12:00 |
23 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
02/28 16:00 |
22 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
02/17 14:00 |
21 |
Tulitsa Tula Women
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|
02/10 16:00 |
20 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
3-1
|
02/04 13:00 |
19 |
Dynamo Kazan – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-1
|
01/27 16:00 |
18 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
W |
3-1
|
01/21 13:00 |
17 |
Proton Saratov – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
01/12 17:00 |
16 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
YuZGU Atom - naised
|
W |
3-0
|
01/08 16:00 |
15 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
W |
3-1
|
01/04 12:00 |
14 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
12/29 16:00 |
13 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
12/16 16:00 |
12 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
12/10 14:00 |
11 |
Minchanka Minsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
1-3
|
12/03 16:00 |
10 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
W |
3-0
|