01/10 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Calcit Kamnik - naised
|
L |
0-3
|
12/21 18:00 |
- |
OK Formis - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
0-3
|
12/15 17:00 |
- |
GEN-I Volley - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-2
|
12/13 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Nova KBM Branik - naised
|
D |
1-1
|
12/07 18:00 |
- |
Ankaran Hrvatini - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
1-3
|
11/30 18:30 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Luka Koper - naised
|
W |
3-1
|
11/23 18:30 |
- |
MZG Grosuplje – naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
0-3
|
11/02 18:30 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
OK Formis - naised
|
W |
3-0
|
10/25 16:30 |
- |
Nova KBM Branik - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-0
|
10/19 17:30 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Ankaran Hrvatini - naised
|
L |
1-3
|
10/12 16:00 |
- |
Luka Koper - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
2-3
|
04/17 16:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Calcit Kamnik - naised
|
L |
0-3
|
04/12 18:00 |
- |
Calcit Kamnik - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-2
|
04/06 16:00 |
- |
GEN-I Volley - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-0
|
04/03 17:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
GEN-I Volley - naised
|
L |
0-3
|
03/27 17:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
OK Formis - naised
|
W |
3-1
|
03/23 15:00 |
- |
OK Formis - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
2-3
|
03/02 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Ankaran Hrvatini - naised
|
W |
3-0
|
02/27 17:00 |
- |
Nova KBM Branik - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-0
|
02/15 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Kema Puconci - naised
|
W |
3-0
|
02/10 17:00 |
- |
Zok Ljutomer - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
0-3
|
02/06 18:00 |
- |
OK Formis - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
L |
3-1
|
02/01 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Calcit Kamnik II - naised
|
W |
3-0
|
01/26 16:30 |
- |
Luka Koper - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
1-3
|
01/13 16:30 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
GEN-I Volley - naised
|
W |
3-2
|
12/05 19:00 |
- |
Ankaran Hrvatini - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
D |
1-1
|
11/30 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Nova KBM Branik - naised
|
L |
0-3
|
11/24 17:00 |
- |
Kema Puconci - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
0-3
|
11/17 18:00 |
- |
SIP Sempeter - naised
v
Zok Ljutomer - naised
|
W |
3-0
|
11/10 15:30 |
- |
Calcit Kamnik II - naised
v
SIP Sempeter - naised
|
W |
0-3
|