04/21 13:00 |
1 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
W |
3-1
|
04/20 15:00 |
1 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
04/18 11:00 |
1 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
3-0
|
04/17 14:00 |
1 |
YuZGU Atom - naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
04/16 12:00 |
1 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
2-3
|
03/20 17:00 |
26 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
03/15 16:00 |
25 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
0-3
|
03/10 12:00 |
24 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
03/02 15:00 |
23 |
YuZGU Atom - naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
2-3
|
02/24 13:00 |
22 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
L |
2-3
|
02/17 15:30 |
21 |
Minchanka Minsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
02/10 14:00 |
20 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
L |
2-3
|
02/02 15:00 |
19 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
01/28 14:00 |
18 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
L |
2-3
|
01/21 14:00 |
17 |
Leningradka – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
01/13 15:00 |
16 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
1-3
|
01/08 12:00 |
15 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
01/04 13:00 |
14 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Proton Saratov – naised
|
L |
1-3
|
12/29 16:00 |
13 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
12/18 16:00 |
12 |
Dinamo Moscow – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
12/09 13:00 |
11 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
12/02 15:00 |
10 |
Nizhny Novgorod – naised
v
YuZGU Atom - naised
|
W |
3-0
|
11/27 16:00 |
9 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
2-3
|
11/22 13:00 |
8 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
3-0
|
11/12 10:00 |
7 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
11/08 16:00 |
6 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
|
W |
3-2
|
10/25 16:00 |
5 |
Tulitsa Tula Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
10/21 12:00 |
4 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
0-3
|
10/14 13:00 |
3 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
2-3
|
10/08 14:00 |
2 |
Dynamo Kazan – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-2
|