09/10 09:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
1-3
|
10/29 11:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
10/28 11:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
2-3
|
10/27 13:30 |
- |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-1
|
09/10 13:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
1-3
|
09/08 16:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
1-3
|
09/07 12:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
1-3
|
09/06 12:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Severyanka Cherepovec – naised
|
W |
3-1
|
10/23 14:30 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Tulitsa - naised
|
L |
1-3
|
10/22 13:00 |
- |
Uralochka-NTMK – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
1-3
|
10/21 13:00 |
- |
Dinamo Kazan – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
09/19 08:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Smena Cherepovets Women
|
W |
3-0
|
09/18 16:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
09/17 13:30 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
W |
3-0
|
09/16 13:30 |
- |
Ufimochka – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
0-3
|
09/14 13:30 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Severyanka Cherepovets Women
|
W |
3-1
|
09/13 15:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
0-3
|
09/12 12:30 |
- |
Minchanka Minsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
09/11 15:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
YuZGU Atom - naised
|
W |
3-1
|
09/09 12:30 |
- |
Tulitsa - naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
3-0
|
09/22 12:00 |
- |
Nizhny Novgorod – naised
v
Krasnojarski Jenissei – naised
|
L |
1-3
|
09/21 14:30 |
- |
Dynamo Kazan – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
0-2
|
09/20 15:30 |
- |
Nižni Novgorodi Sparta – naised
v
YuZGU Atom - naised
|
W |
3-0
|
09/18 13:00 |
- |
Proton Saratov – naised
v
Nižni Novgorodi Sparta – naised
|
L |
3-2
|
10/21 03:30 |
- |
Nižni Novgorodi Sparta – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
W |
3-0
|
10/20 06:00 |
- |
Olympus Novosibirsk – naised
v
Nižni Novgorodi Sparta – naised
|
W |
2-3
|
10/18 03:30 |
- |
Primorochka Women
v
Nizhny Novgorod – naised
|
D |
2-2
|
10/17 06:00 |
- |
Nižni Novgorodi Sparta – naised
v
Dinamo Krasnodar – naised
|
L |
1-3
|
10/16 08:30 |
- |
Južno-Sahalinski Sahalin – naised
v
Nižni Novgorodi Sparta – naised
|
L |
3-0
|
09/30 11:00 |
- |
Nižni Novgorodi Sparta – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
W |
3-0
|