11/09 16:00 |
6 |
Dinamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-1
|
10/30 12:00 |
14 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
1-3
|
10/25 15:00 |
5 |
Leningradka – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-0
|
10/21 12:00 |
4 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
10/14 13:00 |
3 |
Minchanka Minsk – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
10/07 14:00 |
2 |
Leningradka – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
10/01 14:00 |
1 |
Leningradka – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
W |
3-1
|
04/09 12:00 |
3 |
Proton Saratov – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-2
|
04/05 16:00 |
3 |
Leningradka – naised
v
Proton Saratov – naised
|
L |
2-3
|
03/31 14:00 |
26 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
1-3
|
03/25 14:00 |
25 |
Leningradka – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-1
|
03/19 14:00 |
24 |
Tulitsa Tula Women
v
Leningradka – naised
|
W |
2-3
|
03/11 14:00 |
23 |
Leningradka – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
0-3
|
03/05 14:30 |
22 |
Dinamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-0
|
02/26 14:00 |
21 |
Leningradka – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-0
|
02/19 15:00 |
20 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-1
|
02/11 14:00 |
19 |
Leningradka – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
3-0
|
02/04 14:00 |
18 |
Minchanka Minsk – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
01/28 13:30 |
17 |
Leningradka – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
3-0
|
01/22 10:00 |
16 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
1-3
|
01/15 14:00 |
15 |
Leningradka – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
0-3
|
01/08 14:00 |
14 |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-2
|
12/29 15:00 |
13 |
Leningradka – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-1
|
12/24 12:30 |
12 |
Proton Saratov – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
2-3
|
12/10 14:00 |
11 |
Leningradka – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
W |
3-0
|
12/03 13:00 |
10 |
Dynamo Kazan – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
11/27 14:00 |
9 |
Leningradka – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
W |
3-2
|
11/19 12:00 |
8 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
11/13 14:00 |
7 |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
2-3
|
11/06 13:00 |
6 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|