Lauatennis |
Setka Cup |
04/26 09:05 |
Yurii Leymanovsky v Oleksandr Seliuchenko
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
04/26 09:05 |
Kris Van Wyk v Demetris Azoides
|
|
7-5,6-1
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Rockhampton |
04/26 09:05 |
Rockhampton - 6. jooks v
|
|
View
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
04/26 09:00 |
Oldrich Vrtal v Radim Uhlar
|
|
3-0
|
|
Jalgpall |
Iisraeli Liga Bet - lõuna |
04/26 09:00 |
Beitar Petah Tikva v Hakoah Amidar Ramat Gan
|
|
3-0
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
04/26 09:00 |
Jaroslav Prokupek v Vladimir Cermak
|
|
2-3
|
|
Käsipall |
Ukraine Super League Women |
04/26 09:00 |
Galytchanka LVIV – naised v Kosfc Nubip-Dush-21 Brovary Women
|
|
33-15
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 09:00 |
Man City (aibothard) Esports v Aston Villa (Nio) Esports
|
|
2-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 09:00 |
Arsenal (Cantona) Esports v Man Utd (Chemist) Esports
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
04/26 09:00 |
Man Utd (VanGogh) Esports v Liverpool (Odin) Esports
|
|
2-8
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
04/26 09:00 |
Tottenham (Arthur) Esports v Man City (Iron) Esports
|
|
2-4
|
|
Käsipall |
Venemaa U20 MV |
04/26 09:00 |
Dynamo Astrakhan 2 U20 v Moskva CSKA 2 U20
|
|
32-28
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
04/26 09:00 |
Gunar Krauter v Tomas Andrle
|
|
3-0
|
|
Lauatennis |
Tšehhi Liga Pro |
04/26 09:00 |
Vitezslav Malina v Pavel Chvatal
|
|
3-2
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
04/26 09:00 |
LA Clippers (Lalkoff) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
75-79
|
|
Korvpall |
Ebasketball Battle - 4x5 min |
04/26 09:00 |
NY Knicks (Moody) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
81-69
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 09:00 |
Aston Villa (Pele) Esports v Ajax (Votepeace) Esports
|
|
1-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 09:00 |
Fenerbahce (Spencer) Esports v PAOK (val) Esports
|
|
5-3
|
|
Jalgpall |
Alžeeria Elite Championship - naised |
04/26 09:00 |
Afak Relizane - naised v USF Béjaïa - naised
|
|
3-0
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
04/26 09:00 |
Viktor Hyriavyi v Eduard Shymanskyi
|
|
1-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
04/26 09:00 |
Bayern (Walter) Esports v PSG (Bruno) Esports
|
|
2-0
|
|
Jalgpall |
Esoccer Adriatic League - 10 min mäng |
04/26 09:00 |
Man City (Palas) Esports v Barcelona (Matrix) Esports
|
|
3-3
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
04/26 09:00 |
Pawel Gola v Rafal Stapor
|
|
3-2
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
04/26 09:00 |
Wojciech Gluszek v Kamil Rudomina
|
|
3-2
|
|
Jalgpall |
Alžeeria Elite Championship - naised |
04/26 09:00 |
MZ Biskra - naised v AR Guelma - naised
|
|
0-1
|
|
E-sport |
CODM - China Masters |
04/26 09:00 |
All Gamers v Mighty Tiger Gaming
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Tai liiga - naised |
04/26 09:00 |
Bangkok Sport School - naised v Khonkaen City - naised
|
|
1-1
|
|
Tennis |
Premier Padel Brüssel |
04/26 09:00 |
Sanz/Nieto v Navarro/Lebron
|
|
6-3,4-6,7-5
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
04/26 09:00 |
Max Wiskandt v Menelaos Efstathiou
|
|
6-2,4-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
04/26 09:00 |
Sandra Samir v Julie Struplova
|
|
5-7,3-6
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya - NP |
04/26 09:00 |
El Aouni/Granwehr v Okuwaki/Yoruk
|
|
2-6,6-3,10-6
|
|
Korvpall |
Venemaa kõrgliiga – naised |
04/26 09:00 |
Enisey Krasnoyarsk – naised v Sparta & K Vidnoe – naised
|
|
View
|
|
Võrkpall |
Matšid |
04/26 09:00 |
CS Fennar Ain Azal U21 v ASC Amoucha U21
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W15 Telde |
04/26 09:00 |
Marie Mettraux v Stephanie Judith Visscher
|
|
3-6,7-6,6-2
|
|
Tennis |
ITF W15 Telde |
04/26 09:00 |
Maria Garcia Cid v June Bjork
|
|
6-4,6-2
|
|
Korvpall |
Hispaania Liga 2 - naised |
04/26 09:00 |
CB Maristas - naised v CP Miralvalle - naised
|
|
57-72
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
04/26 09:00 |
Anja Wildgruber v Yu Jin Ahn
|
|
3-6,6-1,6-4
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
04/26 09:00 |
Dayeon Back v Eliessa Vanlangendonck
|
|
5-7,7-6,2-6
|
|
Võrkpall |
Vietnam A-League |
04/26 09:00 |
Kon Tum v TP Ho Chi Minh
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
04/26 09:00 |
Maksym Baday v Dmytro Prylepa
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
04/26 09:00 |
Astrid Lew Yan Foon v Isabella Shinikova
|
|
3-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet |
04/26 09:00 |
Marie Benoit v Sada Nahimana
|
|
3-6,6-3,6-1
|
|
Tennis |
Challenger - Ostrava |
04/26 09:00 |
Jaime Faria v Manuel Guinard
|
|
3-6,6-3,5-7
|
|
Tennis |
Challenger Rooma - MP |
04/26 09:00 |
Rottoli/Vincent Ruggeri v Margaroli/Vega Hernandez
|
|
2-6,6-3,11-9
|
|
Jalgpall |
Alžeeria Elite Championship - naised |
04/26 09:00 |
JF Khroub - naised v CF Akbou - naised
|
|
1-2
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
04/26 09:00 |
Gyeong Seo Lee v Patricija Paukstyte
|
|
6-7,7-5,2-6
|
|
Tennis |
Challenger Shenzhen - MP |
04/26 09:00 |
Shimizu/Trotter v Nam/Niklas-Salminen
|
|
6-3,7-5
|
|
Lauatennis |
TT Star Series |
04/26 09:00 |
Frantisek Onderka v Dmitrij Prokopcov
|
|
0-3
|
|
Võrkpall |
Filipiinide NCAA |
04/26 09:00 |
UPHSD Altas v SSC-R Stags
|
|
3-0
|
|
Hobuste võiduajamine |
KOR Busan |
04/26 09:00 |
Busan - 5. jooks v
|
|
View
|
|
Võrkpall |
Poola ülikoolide meistrivõistlused - naised - 3 geimi |
04/26 09:00 |
AWFiS Gdańsk - naised v UTP Bydgoszcz - naised
|
|
2-0
|
|
Võrkpall |
Poola ülikoolide meistrivõistlused - naised - 3 geimi |
04/26 09:00 |
UP w Poznaniu - naised v PP Poznań - naised
|
|
0-2
|
|
E-sport |
CS2 - RES Regional EU |
04/26 09:00 |
Gaimin Gladiators v ALTERNATE aTTaX
|
|
0-2
|
|
Tennis |
ITF W35 Hammamet - NP |
04/26 09:00 |
Gimbrere/Kulambayeva v Ghioroaie/Vilar
|
|
home
|
|
Saalijalgpall |
AFC Asian Cup |
04/26 09:00 |
Vietnam v Kõrgõzstan
|
|
2-3
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
04/26 09:00 |
Mirra Andreeva v Linda Noskova
|
|
4-6,6-3,6-3
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
04/26 09:00 |
Lucia Bronzetti v Elena Rybakina
|
|
4-6,3-6
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
04/26 09:00 |
Tommy Paul v Lukas Klein
|
|
6-7,6-1,6-4
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
04/26 09:00 |
Anastasia Pavlyuchenkova v Daria Saville
|
|
6-1,6-4
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
04/26 09:00 |
Andrey Rublev v Facundo Bagnis
|
|
6-1,6-4
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
04/26 09:00 |
Fabian Marozsan v Francisco Cerundolo
|
|
2-6,6-7
|
|
Tennis |
WTA Madrid |
04/26 09:00 |
Caroline Garcia v Xinyu Wang
|
|
6-1,6-4
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
04/26 09:00 |
Lorenzo Musetti v Thiago Seyboth Wild
|
|
4-6,4-6
|
|
Võrkpall |
Indoneesia Proliga - naised |
04/26 09:00 |
Jakarta Electric – naised v Jakarta Livin Mandiri - naised
|
|
3-0
|
|
Korvpall |
Hiina Taipei WSBL - naised |
04/26 09:00 |
Cathay Life - naised v Taiwan Power - naised
|
|
62-48
|
|
Jalgpall |
Austraalia Darwin Premier League |
04/26 09:00 |
University Azzurri FC v Darwin Olympic
|
|
2-2
|
|
Snuuker |
Maailmameistrivõistlused 2024 |
04/26 09:00 |
Jak Jones v Si Jiahui
|
|
5-2
|
|
E-sport |
Honor of Kings - KPL Spring |
04/26 09:00 |
BOA v Anyone's Legend
|
|
1-3
|
|
Sulgpall |
Finnish Int. - naised |
04/26 09:00 |
Elena-Alexandra Diordiev v Khadijah Kawthar
|
|
2-0
|
|
E-sport |
VALORANT - VCT China |
04/26 09:00 |
Titan Esports Club v Bilibili Gaming
|
|
2-1
|
|
Jalgpall |
Kasahstani 1. divisjon |
04/26 09:00 |
Okzhetpes Kokshetau v SD Family
|
|
4-1
|
|
Jalgpall |
Kasahstani 1. divisjon |
04/26 09:00 |
Uralski Akžajõk v FC Arys
|
|
Postponed
|
|
Pesapall |
Jaapani NPB |
04/26 09:00 |
Yakult Swallows v Hanshin Tigers
|
|
8-2
|
|
Jalgpall |
Ukraine Youth League |
04/26 09:00 |
FC Rukh Lviv U19 v Veres U19
|
|
3-4
|
|
Jalgpall |
Ukraine Youth League |
04/26 09:00 |
FC Minaj U19 v Chernomorets Odessa U19
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:58 |
Arsenal (lowheels) Esports v Atletico Madrid (d1pseN) Esports
|
|
1-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:58 |
Dortmund (Bomb1to) Esports v Man Utd (Jekunam) Esports
|
|
0-3
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Bendigo |
04/26 08:57 |
Bendigo - 11. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
04/26 08:56 |
MEM Grizzlies (SCORCH) Esports v LA Lakers (CARNAGE) Esports
|
|
67-85
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
04/26 08:55 |
Viktor Kodola v Mykola Kulynych
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
04/26 08:55 |
Petr Semrad v Vaclav Hejda Jr
|
|
2-3
|
|
Sulgpall |
Finnish Int. - naised |
04/26 08:55 |
Pihla Makela v Julie Franconville
|
|
0-2
|
|
Sulgpall |
Finnish Int. - naised |
04/26 08:55 |
Nella Nyqvist v Barbora Bursova
|
|
View
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:54 |
Sevilla (Flewless_phoenix) Esports v Inter Milan (FEARGGWP) Esports
|
|
2-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:54 |
Benfica (sane4ek8) Esports v Newcastle (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS The Gardens |
04/26 08:54 |
The Gardens - 5. jooks v
|
|
View
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Warragul |
04/26 08:52 |
Warragul - 6. jooks v
|
|
View
|
|
Lauatennis |
Setka Cup |
04/26 08:50 |
Ihor Emets v Dmitriy Zaporozhets
|
|
0-3
|
|
Lauatennis |
TT Cup |
04/26 08:50 |
Jiri Medlin v Simon Matousch
|
|
2-3
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
04/26 08:50 |
Karol Wisniewski v Szymon Kolasa
|
|
1-3
|
|
Lauatennis |
TT Elite Series |
04/26 08:50 |
Jan Zandecki v Josef Braun
|
|
3-1
|
|
Lauatennis |
Challenger - Series TT |
04/26 08:50 |
Damian Zech v Dauud Cheaib
|
|
0-3
|
|
Hurtade võiduajamine |
AUS Hatrick |
04/26 08:49 |
Hatrick - 10. jooks v
|
|
View
|
|
Korvpall |
Ebasketball H2H GG League - 4x5mins |
04/26 08:46 |
MEM Grizzlies (SKYFOX) Esports v BOS Celtics (VEX) Esports
|
|
63-72
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:46 |
Man Utd (Jekunam) Esports v Napoli (dm1trena) Esports
|
|
0-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer Battle - 8 min mäng |
04/26 08:46 |
Atletico Madrid (d1pseN) Esports v Dortmund (Bomb1to) Esports
|
|
4-1
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 08:45 |
Arsenal (Cantona) Esports v Man City (aibothard) Esports
|
|
0-2
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 08:45 |
Tottenham (General) Esports v Aston Villa (Nio) Esports
|
|
2-4
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 08:45 |
Fiorentina (Ragnar) Esports v Ajax (Votepeace) Esports
|
|
6-3
|
|
Jalgpall |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/26 08:45 |
Aston Villa (Pele) Esports v Fenerbahce (Spencer) Esports
|
|
5-1
|
|